מצלמות לצפייה והקלטה דיגיטלית

 
 
אנו מספקים את כל סוגי המצלמות: מצלמות DOM תקרתיות, מצלמות זעירות נסתרות, מצלמות אינפרא אדום חיצוניות לראות לילה, מצלמות יום ולילה איכותיות עם עדשות VERY FOKAL.

המצלמות מאפשרות לצפות באזורים רגישים כגון: לובי, דלתות כניסה ויציאה בחנויות, מחסנים וקופות, ומסייעות לבצע בקרה על עובדים.

הקלטה דיגיטלית מאפשרת להקליט צילומים ממספר מצלמות במשך כמה ימים, ובעזרתה ניתן לשחזר אירועים חריגים כגון גניבות וחבלות. ניתן להקליט רק צילומים המתעדים תנועה. השחזור נעשה לפי חתך של מצלמה, תאריך ושעה רצויים.

 
 
 
 
 
מרכזיית Agora
 
 
 
את המצלמות ניתן לחבר למכשיר DVR בעל דיסק קשיח של 500G (או יותר עפ"י הצורך) ובעל תוכנת הקלטה וצפייה. ההקלטה מתבצעת ע"י הדיסק הקשיח. ניתן לחלק את המסך ולראות צילומים ממספר מצלמות בו זמנית או מכל מצלמה בנפרד. ניתן לשחזר צילומים לפי חתך של מצלמה, תאריך ושעה רצויים. ניתן לחבר את הDVR לרשת האינטרנט ולצפות בהקלטות מכל מחשב מרוחק או סמראטפון. 

 
 
מצלמה ממנועת
 
מצלמה ממנועת
 
 
 
מצלמת אינפרה רד לראיית לילה לתנאי חוץ
 
מצלמת אינפרה רד לראיית לילה לתנאי חוץ
 
 
 
 
מצלמת אינפרה רד לראית לילה לתנאי חוץ
 
מצלמת אינפרה רד לראית לילה לתנאי חוץ
 
 
 
מצלמה תיקרתית
 
מצלמה תיקרתית
 
 
 
 
 
מערכת הקלטה של PROVISION ל-4 מצלמות

מערכת הקלטה עצמאית של פרוויזן הידועה במצלמות האבטחה האיכותיות שלה - היא שילוב מנצח של איכות ומחיר סביר ולכן מתאימה בצורה טובה לבתים פרטיים הזקוקים ל- 3-4 מצלמות מסביב לבית.

המערכת פשוטה להפעלה וכוללת ממשק בעברית, מה שעושה אותה למערכת ההקלטה הנפוצה ביותר בארץ.

כיום מצלמות אבטחה עם מערכת הקלטה הפכו להיות מערכת סטנדרטית נוספת עבור כל בית פרטי הנבנה כמו אזעקה ואינטרקום, ויש חשיבות גבוהה למערכת הקלטה המשדרת וידאו איכותי בזמן אמת, בעת הקלטה ובעת צפייה באמצעות האינטרנט, כדי לדעת מה קורה מסביב לבית: מה הפעיל את האזעקה, האם מישהו נכנס לבריכה בהעדרכם והאם הבייביסיטר מעשנת בסלון...

 
 
 
 
מערכת הקלטה של PROVISION ל-4 מצלמות
 
 
 

מערכת ההקלטה העצמאית של פרוויזן מכילה דיסק קשיח של 500 GB עם שיטת דחיסה H2.64 החדשנית ביותר הקיימת היום.

זו שיטת וידאו המאפשרת העברת קבצי וידאו באיכות הגבוהה ביותר הקיימת היום. 

חיבור מערכת ההקלטה למצלמות אבטחה שונות ומיקרופונים:

מערכת ההקלטה של פורוויזן יכולה להתחבר לארבע מצלמות אבטחה מסוגים שונים: מצלמת אבטחה רגילה עם לדים אינפרא אדום, מצלמת כרטיס סמויה, מצלמת אינפרא אדום עם עדשה מתכווננת, מצלמת צינור, מצלמת אבטחה ממונעת ועוד.

כמו כן, יש אפשרות לחבר למערכת ההקלטה 4 מיקרופונים להאזנה. ניתן לעשות חיבור בין מיקרופון למצלמה כך שיתקבל קובץ אחד המשלב את שניהם בעת ההאזנה וצפייה בהקלטות עבר.

צפייה מרחוק:

למערכת ההקלטה יש יציאת רשת לשם חיבור לראוטר ביתי או ישירות לקו טלפון המתחבר לאינטרנט. חיבור לאינטרנט מאפשר לצפות בזמן אמת או בהקלטה בכל מה שעבר מול המצלמות כך שאם האזעקה מופעלת ניתן לראות בזמן אמת האם האירוע אמיתי או אולי אזעקת שווא.

חיבור מע' ההקלטה למוניטור:

ניתן לחבר את מע' ההקלטה למוניטור או לטלוייזיה הביתית. בצורה זו כאשר שומעים רעש בחצר, ניתן להעביר את התמונה, באמצעות השלט ולראות את המסך המפוצל עם תמונת 4 המצלמות ולבדוק האם מדובר בגנב או אולי בכדור שנזרק מהחצר של שכן. כמו כן המערכת יכולה לשמש להשגחה על הילדים הקטנים המשחקים בחצר או משתכשכים בבריכה.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
      וייס רמי הנדסאי אלקטרוניקה
 נייד: 3226853 - 072